Forumas persikėlė
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas persikėlė

http://winxclubgirlslt.ten.lt/ Naujasis forumo adresas.
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Apie Stellą.

Go down 
AutoriusPranešimas
AdminLayla
Layla.
Layla.
AdminLayla


Pranešimų skaičius : 161
Join date : 2009-07-23
Age : 24
Miestas : Adromas

Apie Stellą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Stellą.   Apie Stellą. EmptyPir. 09 21, 2009 6:27 pm

Apie Stellą. Stella-reg
Sveiki, aš Stela!
Aš gimau Rugpjūčio 18d. ir mano Fėjos Ženklas yra Sirena. Man yra 17 metu. Aš atvykau iš Soliarijos. Mano tėvai yra Soliarijos Karalius ir Karalienė ir aš esu vienturtė.
Mano mama buvo tikra dama, bet ne snobė. Būdama kilni tu gali turėti pranašumą, bet žinoma tai turėtų ir blogąją pusę: tu gali pradėti galvoti, kad viską valdai...

Man patinka rengtis madingai ir visada rengtis geriausiai. Semiuosi galių iš naujų madų vėjų bei klyksmų. Esu mados žinovė ir kartais per vasarą lankau mados kursus, kad būčiau gabesnė madoje. Mano rūbai yra patys geriausi iš Diždiosios Magijos Istorijos. Galiu lažintis, kad tokių rūbų neturite Žemėje. (!) Mano mėgstamiausias hobis yra vaikščioti po parduotuves Magix'o ir Adquest'o miestuose. Ir žinoma man patinkia kalbėti su vaikinais ir tuo tarpu nekenčiu studijų. Bet su truputį rūpeščio ir draugių pastangų, aš galiu įrodyti ir tapti protinga Fėja.

Ką žmonės mano apie mane? Na, kad aš esu Spontaniška, Linksma, Savanaudė, Juokinga, Kilni, Stebinanti ir Madinga.


Iš esmės Alfėja neištvertų be tokios Fėjos kaip AŠ

Viena diena atkeliavau į Žemę susekusi trolį ir pradėjau su juo kovoti. Žinoma nusilpau, bet tada man į pagalba atejo Bloom - žemės mergaitė. Ir taip su ja susipažinau. Žinoma, mes nukeliavome į Alfėją - Winx'ių mokyklą. Bet ten mano reputacija ne kokia - praeitais mokslo metais susprogdinau chemijos labaratoriją ir tai man skaudžiai atsipirko. Beje, po pirmųjų mokslo metų su merginomis, mes nugalejome Trikses ir patyrėme daug nuotykių.
Atgal į viršų Go down
https://winxclubgirlsmagic.lithuanianforum.net
 
Apie Stellą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Stella kambarys.
» Ką mano apie jį ?
» ką manot apie Sky?
» Apie Bloom.
» Apie Flora.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikėlė :: Apie winx club ir Trix'es. :: Stella-
Pereiti į: